WÓZEK INWALIDZKI DZIECIĘCY LEKKI MACLAREN MAJOR ELITE

Nowy produkt

Bardzo lekki aluminiowy wózek specjalnego przeznaczenia o prostej konstrukcji i małych gabarytach po złożeniu, składany w tzw. parasolkę. Łatwy w prowadzeniu i wygodny w użytkowaniu.

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

1 969,00 zł brutto

1 968,84 zł za 1

Więcej informacji

Nasz wytrzymały wózek spacerowy Major Elite jest przeznaczony dla dzieci o specjalnych potrzebach, ważących do 50kg. To wózek spacerowy jest wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, wyściełane siedzisko i odłączany podnóżek; można do niego dokupić dodatkowe akcesoria, aby uzyskać dodatkowe wsparcie. Lekki, ważący zaledwie 6,7 kg, jest łatwy w prowadzeniu, przenoszeniu i składaniu. Jest to produkt specjalny, który nie jest przeznaczony do powszechnego użytku. Aby upewnić się, że ten produkt jest odpowiedni dla potrzeb Twojego dziecka, przed zakupem skonsultuj się z odpowiednim specjalistą.

UWAGA WÓZEK MACLAREN MAJOR ELITE   dla dzieci z porażeniem mózgowym i innymi niepełnosprawnościami pełna refundacja wózka przez Narodowy Fundusz Zdrowia do 3000zł wymagana wizyta u neurologa 

Dodatkowe wyposażenie wózka stanowi ocieplacz, torba, daszek przeciwsłoneczny, folia przeciwdeszczowa, miękka tapicerka i boczne dostawki. Produkowany jest w jednym uniwersalnym rozmiarze.

Opcje dodatkowego sprzętu:
1. ocieplacz na nogi
2. kamizelka piersiowa
3. boczne dostawki
4. miękka tapicerka dwustronna
5. folia przeciwdeszczowa
6. torba
7. daszek przeciwsłoneczny

DŁUGOŚĆ WYSOKOŚĆ SZEROKOŚĆ
ROZŁOŻONY 88cm 117cm 53cm
ZŁOŻONY 115cm 22cm 27cm

Produkty powiązane