LEKKI WÓZEK SPACEROWY FC MACLAREN

Nowy produkt

Maclaren Quest FC Wózek spacerowy inspirowany piłką nożną.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie.

949,00 zł brutto

918,00 zł za 1

Więcej informacji

Mania Pucharu Świata nabiera gorączki, piłka nożna jest w modzie, a luksusowi projektanci bawią się stylem. Athleisure stało się światowym trendem, zacierając granice między współczesną klasyką a odzieżą sportową. Dresy, graficzne paski, koszulki i szaliki zajmują centralne miejsce. Od wybiegu po ulicę piłka nożna inspiruje, prezentując wygląd, który definiuje przewrotna mieszanka stylu i błysku. W tym sezonie składamy hołd ludowej grze za pomocą FC Maclaren, naszego najnowszego produktu sportowego! Ta minimalistyczna, czarna spacerówka ma graficzne paski i akcenty inspirowane sportową odzieżą, oraz stylizowane detale inspirowane grą.

• Aerodynamiczna rama: elegancka czarno-biała kolorystyka i biała rama Quest, kompatybilna od noworodków po dzieci do 25kg/55lb.

• Zatrzymaj chłód na linii bocznej: elegancki, rozszerzany kaptur i osłona przeciwsłoneczna są wodoodporne i UPF 50+, zapewniając pełne zakrycie i wentylację.

• Kick Back: 4-pozycyjne, całkowicie odchylane siedzisko z wysuwanym podnóżkiem i pamięcią pozycji można łatwo regulować jedną ręką.

• System bezpieczeństwa noworodka: Gdy siedzisko jest całkowicie rozłożone, można zastosować system bezpieczeństwa noworodka™, aby stworzyć przytulny, zamknięty kokon.

• Płynne prowadzenie: opony EVA zapobiegające przebiciu, amortyzujące zawieszenie na 4 koła i hamulec obsługiwany jedną nogą. Więcej miejsca na nogi pasażera i lepszy widok

• Przechowywanie z szybkim dostępem: łatwo dostępna kieszeń na fartuchu kaptura w połączeniu z dużym koszem na zakupy poniżej sprawia, że ​​pakowanie na cały dzień to pestka.

• Kompatybilny: Uniwersalna gondola łatwo i bezpiecznie mocuje się do ramy wózka.

• Gear In The Box: Wózek jest w pełni wyposażony w dwustronną wyściółkę siedziska, wysokiej jakości wiatroodporną osłonę przeciwdeszczową, pasek i identyfikator wózka.

świetnie nadaję się jako spacerówka ,spacerówka dla dzieci ,lekki wózek spacerowy

Produkty powiązane